Hlas studentů: Říjen ve znamení Noci fakulty

Ráda bych vám představila sloupek, kterým s vámi budou komunikovat sami studenti. Jeho cílem je informovat o nadcházejících akcích, nabídkách, poptávkách, žádostech apod.

V rámci Noci fakulty si vás za redakci dovoluji pozvat na večer Bá-snění, který se bude konat 13.10. ve 23.15 v Pelouchově posluchárně. Těšit se můžete na kombinaci Literárního kabaretu a Střev v akci alias naší motolské slam poetry – tedy trochu prózy, trochu poezie a trochu libé hudby. Ten, kdo by rád přednesl své dílo, nechť se mi prosím ozve (@email).

Zároveň bych vás ráda pozvala na Welcome party, která se uskuteční 6.10. od 18.00 v Radlické sportovně.

Přeji vám hladký start do nového semestru.

Gabriela Moslerová

Vytvořeno: 22. 9. 2022 / Upraveno: 29. 9. 2022 / Odpovědná osoba: Bc. Nikola Musilová