Doktorand

0

Do 19. dubna 2019 je možné podávat žádosti o ubytování na Hlávkově koleji. Nabídka je určena zejména pro studenty doktorských studijních programů nebo mladé akademické či vědecké pracovníky, kteří dosahují výborných studijních nebo vědeckých a pedagogických výsledků.

0

Podrobnosti v příloze.

1

Vážení aktivní účastníci Vědecké konference, dovolujeme si vás upozornit, že postery na středu 10. dubna a čtvrtek 11. dubna jsme schopni vytisknout včas pouze z podkladů dodaných nejpozději do úterý 9. dubna do 8 hodin ráno. Děkujeme za pochopení.

0

Přehledný kalendář akcí našich studentských spolků připravil Stanislav Štrba.

0

Deadline pro podávání přihlášek je 25. 4. 2019.

0

Bude studium na lékařských fakultách placené? Jsou mladí lékaři po absolvování studia dobře připraveni na praxi? Jaké mají podmínky po nástupu do nemocnic? Proč někteří raději odcházejí pracovat do zahraničí? Přijďte se zeptat na všechno, co vás zajímá! Ve středu 3. dubna od 16 do 17.30 ve Velké posluchárně.

 

0

Medical University of Silesia in Katowice obtained funding from Polish National Agency for Academic Exchange for realization of the PROM Programme ‘International Scholarship Exchange of PhD Candidates and Academic Staff’.

0

Vážení uživatelé webu 2. lékařské fakulty! Upgrade proběhl, web je zpátky v novém vzhledu. V následujících dnech budeme ladit detaily, avšak již bez vlivu na celkovou funkčnost a dostupnost obsahů. Děkujeme za pochopení.

0

Vážení uživatelé webu 2. lékařské fakulty! Od pátku 22. března šesté hodiny večerní do neděle bude probíhat rozsáhlý upgrade, nemusejí být proto dostupné všechny funkce a stránky, na které jste zvyklí. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. V pondělí 25. března se budete moci těšit na novou grafickou podobu webu a některá dílčí vylepšení.

0

Podrobnosti v příloze.

Stránky