Modelové otázky z přijímacích testů z fyziky, biologie a chemie

Ukázka z přijímacích testů

» dále

2. lékařská fakulta připravila modelové otázky k přijímacím zkouškám. Jejich prodej zajišťuje od podzimu 2019 univerzitní knikupectví Karolinum. K dispozici jsou tři knihy, prodává se každá samostatně:

K přípravě na přijímací zkoušky z Všeobecného lékařství a bakalářské Fyzioterapie využijete všechny tři knihy. Pro přijímací testy z Všeobecného a Pediatrického ošetřovatelství knihu Modelové otázky z biologie pro přijímací zkoušky (viz podmínky přijímaček v sekci Přijímací řízení).

Modelové otázky si můžete objednat v knihkupectví Karolinum (Celetná 18, Praha 1) na výše uvedených proklicích. V e-shopu můžete nastavit osobní odběr v knihkupectví nebo doručení Českou poštou či přes Zásilkovnu.

Na daných odkazech si můžete modelové otázky pořídit také jako e-knihu ve formátu pdf.

2. LF UK prodej modelových otázek již nezajišťuje.

Poslední aktualizace: 20. 4. 2023 / Hedvika Hubáčková