Archiv

0

Na Erasmus pobyty – studium či stáže v zahraničí – v akademickém roce 2020/2021 se můžete stále hlásit. Vaše požadavky a přihlášky budou řešeny individuálně. Zasílejte je referentce pro vyjíždějící studenty Ing. Daně Basařové.

0

V návaznosti na vypsání první výzvy na přípravu společných vzdělávacích aktivit v rámci aliance 4EU+ proběhne 10. června 2020 od 8.30 hod. on-line workshop pro všechny zájemce, zejména ty, kteří zvažují podání projektového návrhu v oblasti medicíny, demografie, gerontologie apod.

0

Přednosta Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol v rozhovoru na Aktuálně.cz (31. 5. 2020).

0

Úřední hodiny studijního oddělení v období od června do srpna najdete zde.

0

Přednostka Ústavu imunologie 2. LF UK a FN Motol v rozhovoru na YouTube kanále Univerzity Karlovy.

0

Ján Oros, student 6. ročníku Všeobecného lékařství, strávil semestr v Heidelbergu. Píše esej a posílá fotografie.

0

Macquarie University v australském Sydney – strategický partner Univerzity Karlovy – nabízí stipendia pro studenty z Evropy.

0

Česko-bavorská vysokoškolská agentura BTHA/BAYHOST vypisuje dva mimořádné grantové programy pro vědce a pedagogy bavorských univerzit ke spolupráci s kolegy v České republice. Zvláště vítány jsou projekty zapojující mladé vědce (studenty magisterských a doktorských programů). Žádosti se podávají průběžně nejpozději do 20. července 2020.

0

V rámci Fulbrightova programu probíhají webináře pro zájemce a je možné hlásit se na stipendia pro akademický rok 2021/2022.

vrácení přeplatků
0

Studentům, kteří se účastnili v letním semestru výuky tělesné výchovy v externích objektech (mimo SC UK Hostivař) a podíleli se finančně na pronájmu prostor, bude vrácena částka ze nevyužité hudiny.

Stránky