Volné pracovní pozice

Zde naleznete nabídku pozic, které jsou v současnosti otevřené.

0

2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy přijme účetní do ekonomického oddělení.

Děkan 2. lékařské fakulty UK vypisuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka pro pracoviště Klinika dětské neurologie 2. LF UK a FN Motol.

Děkan 2. lékařské fakulty UK vypisuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka pro pracoviště Urologická klinika 2. LF UK a FN Motol.

Ústav histologie a embryologie 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy přijme laboranta/laborantku pro histologickou laboratoř.

Děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka pro pracoviště Klinika dětské chirurgie 2. LF UK a FN Motol.

Děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka pro pracoviště Ústav biofyziky 2. LF UK.

Děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka pro pracoviště Ústav epidemiologie 2. LF UK.

Děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na místo akademického pracovníka pro pracoviště Ústav lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol...

0

Správa budov 2. LF UK hledá uchazeče na pozici údržbář.

Stránky