Aktuality pro specializační vzdělávání

0

Vážení uživatelé webu 2. lékařské fakulty! Upgrade proběhl, web je zpátky v novém vzhledu. V následujících dnech budeme ladit detaily, avšak již bez vlivu na celkovou funkčnost a dostupnost obsahů. Děkujeme za pochopení.

0

Vážení uživatelé webu 2. lékařské fakulty! Od pátku 22. března šesté hodiny večerní do neděle bude probíhat rozsáhlý upgrade, nemusejí být proto dostupné všechny funkce a stránky, na které jste zvyklí. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. V pondělí 25. března se budete moci těšit na novou grafickou podobu webu a některá dílčí vylepšení.

0

Semináře se konají ve středu od 13.30 v knihovně Interní kliniky FN Motol, 4. patro, uzel C.

0

Fakultní ples se uskuteční 9. března v Národním domě na Vinohradech. Vstupenky v prodeji ve vybraných termínech.

0

Akce se uskuteční 11. března 2019 v Lékařském domě (Sokolská 31, Praha 2). Program v příloze.

0

Přečtěte si, co nová encyklopedie An Illustrated Terminologia Neuroanatomica nabízí a čím se vyznačuje; jedním z autorů je prof. David Kachlík (Ústav anatomie 2. LF UK).

0

Vyzkoušejte si nově české odborné lékařské a zdravotnické e-knihy z produkce nakladatelství Galén, Grada, Portál a dalších. Přístupná pro studenty a zaměstnance 2. LF UK do 28. 2. 2019.

0

V úterý 18. 12. 2018 bude pokladna otevřena do 12.00 a ve čtvrtek 20. 12. 2018 pouze do 14.15.