Inovace praktické výuky ošetřovatelství

INOVACE PRAKTICKÉ VÝUKY OŠETŘOVATELSTVÍ

Registrační číslo projektu: CZ.2.17/3.1.00/33270

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA PROJEKTU:
Projekt byl zaměřen na inovaci a modernizaci praktické výuky ošetřovatelských postupů a odborné praxe studentů bakalářského studijního programu 5341 R Ošetřovatelství na 2. LF UK ve studijních oborech Všeobecná sestra a Všeobecná sestra s rozšířenou výukou v pediatrickém ošetřovatelství, jejichž praktická výuka a odborná praxe se z převážné většiny realizuje ve Fakultní nemocnici v Motole.

Projekt realizovala Fakultní nemocnice v Motole, partnerem projektu byla Univerzita Karlova v Praze – 2. lékařská fakulta. Projekt byl realizován od 1. 11. 2010 do 31. 12. 2012.

Průběh realizace projektu a výstupy z projektu:
Administrace, organizace a řízení projektu; KA č. 01
Tvorba e-learningových studijních opor ošetřovatelských intervencí a souvisejících učebních textů; KA č. 02
Záznamník výkonů a jiných odborných aktivit (logboook); KA č. 03
Certifikovaný kurz pro přípravu mentorů klinické ošetřovatelské praxe a školitelů specializačního vzdělávání; KA č. 04
Publicita a prezentace projektu

Všem, kteří se na realizaci projektu podíleli, děkujeme!

Poslední aktualizace: 7. 2. 2019 / Administrátor