Publicita a prezentace projektu

INOVACE PRAKTICKÉ VÝUKY OŠETŘOVATELSTVÍ

Registrační číslo projektu: CZ.2.17/3.1.00/33270

PUBLICITA A PREZENTACE PROJEKTU

Projekt byl prezentován na celé řadě odborných setkání a v odborném tisku, např.:

16. 9. 2010
Prezentace projektu na odborné konferenci s mezinárodní účastí Cesta k modernímu ošetřovatelství XII.
s výstupem do recenzovaného sborníku z konference, pořadatel: FN Motol, 2. LF UK a

ČAS – Region Motol, název přednášky: Inovace praktické výuky ošetřovatelství, autor sdělení: PhDr. Daniel Jirkovský, Ph.D., MBA.

8. 12. 2010
Prezentace projektu na odborné konferenci Fórum personalistů 2010, sekce E-zdravotnictví
, pořadatel: Institute for International Research, název přednášky: Vzděláváním ke zvyšování kvality služeb, autor sdělení: PhDr. Daniel Jirkovský, Ph.D., MBA.

20. 1. 2011
Prezentace projektu na odborné telekonferenci: Vzdělávání a role nelékařských zdravotnických pracovníků v roce 2011
, pořadatelé: Ústřední vojenská nemocnice Praha, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Fakultní nemocnice v Motole, Fakultní nemocnice Ostrava, Fakultní nemocnice Olomouc a Masarykův onkologický ústav v Brně, název přednášky: Podpora rozvoje znalostní ekonomiky a modernizace počátečního vzdělávání ve FN Motol, autor sdělení: PhDr. Daniel Jirkovský, Ph.D., MBA (konference byla podpořena z projektu MZ ČR Prohlubování vzdělávání nelékařů realizovaného v rámci OP LZZ).

7. 12. 2011
Prezentace projektu na mezinárodním vědeckém sympóziu Oborová androdidaktika v přípravě zdravotnických profesionálů
, pořadatelé: Fakulta zdravotníckych odborov Prešovskej univerzity v Prešove, Fakulta veřejných politik Slezské univerzity v Opavě, 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Fakultní nemocnice v Motole, Fakulta zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni. Názvy sdělení: Evaluace stávajících forem přípravy mentorů klinické praxe a školitelů specializačního vzdělávání (autoři: PhDr. Daniel Jirkovský, Ph.D., MBA, a Mgr. Hana Nikodemová); Řídící dokumenty ošetřovatelské praxe (autor: PhDr. Daniel Jirkovský, Ph.D., MBA) a Inovativní přístupy v praktické výuce ošetřovatelství a porodní asistence (autoři: PhDr. Daniel Jirkovský, Ph.D., MBA, a Mgr. Hana Nikodemová).

2011
Byl projekt prezentován v celostátním odborném časopise Ošetřovatelství – teorie a praxe moderního ošetřovatelství na str. 5–6, ISSN: 1212-723X.

27. 9. 2012
Bylo uspořádáno mezinárodní odborné sympózium Inovativní přístupy k výuce ošetřovatelství. Na sympóziu byly prezentovány výstupy z projektu a zajímavé příspěvky kolegyň a kolegů z českých a slovenských vysokých škol. Program odborného sympózia je uveden zde. Z akce byl vydán sborník příspěvků, který je ke stažení zde.

prosinec 2012
Před ukončením projektu byl v prosinci 2012 projekt prezentován v časopise Motol-In, na stranách 22–23. Časopis je k dispozici na stránce: http://www.fnmotol.cz/o-nas/motol-in/motol-in-c-10-rocnik-4

Poslední aktualizace: 26. 9. 2018 / Administrátor