Aktuality pro uchazeče

0

Beseda s gen. Petrem Pavlem se koná ve středu 4. 3. od 18.30 ve Velké posluchárně.

0

Ve dnech 24.–29. února 2020 bude UK Point on-line zodpovídat vaše dotazy na termíny, přijímačky, stipendia, přípravu, poplatky a studijní programy. Podrobnosti na webové stránce Infotýdne.

0

Neměli jste možnost podívat se 18. ledna osobně do Motola? Podívejte se na videozáznam a fotogalerii, které přinášíme jako první část ohlédnutí za letošním dnem otevřených dveří.

0

Nebyli jste na dni otevřených dveří, ale rádi byste si nechali představit naši fakultu? Prohlédněte si informační plakáty, které pro návštěvníky připravili naši studenti.

0

Publikujeme opět povídku našeho studenta Martina Vidličky, která vloni vzbudila velký zájem. Líčí v ní fakultu z pohledu absolventa, který vzpomíná, jak ji poprvé navštívil coby uchazeč...

0

Na „prváckých Dobronicích“ se noví studenti poprvé setkávají s fakultou i mezi sebou. Zeptali jsme se, proč se rozhodli studovat medicínu, proč na Druhé lékařské a na jejich první dojmy. Video.

0

Šli byste znova na Druhou lékařskou? Co se tady dá zažít? Čeho jste se báli zbytečně? Své dojmy po prvním ročníku shrnují v sérii mikrovideí Gabča, VojtaRáďa. (S novými posluchárnami v zádech.)