Aktuality pro uchazeče

0

Děkan 2. lékařské fakulty a neurolog v podcastu na Info.cz (20. 2. 2021).

0

Chcete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá v souvislosti s přijímačkami a studiem na 2. lékařské? Ujistit se, zda jste si správně vybrali svůj budoucí obor studia, a zjistit víc o tom, co vás na medicíně nebo fyzioterapii čeká? První videochaty přes Zoom proběhnou 20. února 2020.

0

Absolventi 2. lékařské fakulty o učebnici, kterou připravili ze svých zápisků a která vyšla v září 2020, v článku v internetovém magazínu Univerzity Karlovy Forum (27. 1. 2021).

0

Pro přípravu na přijímací zkoušky se můžete přihlásit na on-line kurz a pořídit si knihy s modelovými otázkami z přijímacích testů.

0

Jaké je studium na 2. lékařské? Prostředí naší fakulty trochu jinak přibližuje nezávislé studentské video, které vzniklo v rámci série Tour de lékařské fakulty. Za kamerou Anežka Dašková z 1. LF UK, jako průvodkyně Anežka Marko, studentka Všeobecného lékařství na 2. LF UK.

0

Až do odvolání platí na Oddělení Ph.D. studia upravené úřední hodiny. Vzhledem k současné epidemiologické situaci žádáme studenty a školitele, aby své záležitosti vyřizovali (pokud je to možné) e-mailem nebo telefonicky.