Aktuality pro uchazeče

0

Noc vědců – letos kompletně on-line – proběhne v pátek 27. 11. od 17 do 23 hod. Naše fakulta má na programu živě streamované i předtočené přednášky, včetně virtuální prohlídky Ústavu anatomie.

0

Jaké je studium na 2. lékařské? Prostředí naší fakulty trochu jinak přibližuje nezávislé studentské video, které vzniklo v rámci série Tour de lékařské fakulty. Za kamerou Anežka Dašková z 1. LF UK, jako průvodkyně Anežka Marko, studentka Všeobecného lékařství na 2. LF UK.

0

Až do odvolání platí na Oddělení Ph.D. studia upravené úřední hodiny. Vzhledem k současné epidemiologické situaci žádáme studenty a školitele, aby své záležitosti vyřizovali (pokud je to možné) e-mailem nebo telefonicky.

0

Na základě žádosti Ministerstva školství o zvážení možnosti navýšení počtu přijatých uchazečů na 2. LF UK kvůli tomu, že Lékařská fakulta Ostravské univerzity neobdržela akreditaci potřebnou k otevření studia pro nově přijaté uchazeče studijního programu Všeobecné lékařství, děkan 2. LF UK posunuje bodovou hranici pro přijetí ke studiu.

0

Přehled nejdůležitějších opatření a změn týkajících se studia na webu Univerzity Karlovy. Průběžně aktualizováno.

0

Studentky a studenti z 2. lékařské fakulty se jako dobrovolníci zapojili do boje s koronavirem. Fotky a články.