Aktuality pro uchazeče

0

Chcete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá v souvislosti s přijímačkami a studiem na 2. lékařské? Ujistit se, zda jste si správně vybrali svůj budoucí obor studia, a zjistit víc o tom, co vás na medicíně nebo fyzioterapii čeká? První videochaty přes Zoom proběhnou 20. února 2020.

0

Milé uchazečky a uchazeči, přinášíme vám souhrn nejnovějších (doufáme, že už posledních) změn týkajících se letošních přijímacích zkoušek na naše programy. Přesný termín, hodinu a místo konání vaší přijímací zkoušky se dozvíte v písemné pozvánce, kterou obdržíte v nejbližší době, a také v systému SIS u vaší elektronické přihlášky.

0

Proděkan a přednosta Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK a FN Motol hlavním hostem webináře Univerzity Karlovy na téma Zpátky do kondice: Jak na to po roční pandemii? (29. 4. 2021; záznam na YouTube).

0

2. lékařská fakulta, stejně jako žádná z fakult Univerzity Karlovy, nebude při přijímacím řízení zohledňovat, zda uchazeč složil nepovinnou část maturitní zkoušky.

0

Děkan 2. lékařské fakulty a neurolog v podcastu na Info.cz (20. 2. 2021).

0

Pro přípravu na přijímací zkoušky se můžete přihlásit na on-line kurz a pořídit si knihy s modelovými otázkami z přijímacích testů.

0

Jaké je studium na 2. lékařské? Prostředí naší fakulty trochu jinak přibližuje nezávislé studentské video, které vzniklo v rámci série Tour de lékařské fakulty. Za kamerou Anežka Dašková z 1. LF UK, jako průvodkyně Anežka Marko, studentka Všeobecného lékařství na 2. LF UK.