0

Nabídka stipendií DAAD na letní kurzy v Německu. Uzávěrka přihlášek je 1. prosince 2020.

0

Služba Writefull je nástroj pro akademické psaní, který poskytuje pokročilou korekturu textů v angličtině. Zkušební přístup je dostupný do 30. 11. 2020.

0

Nabídka stipendií na roční studijní a výzkumné pobyty v Bavorsku na akademický rok 2021/2022. Uzávěrka přihlášek je 1. prosince 2020.

0

Univerzita Karlova spolu s vysokoškolským sportovním centrem Victoria MŠMT vyhlašují nové kolo stipendijního sportovního programu.

0

Pátý ročník konference o klinických klasifikačních a terminologických systémech a jejich použití v českém zdravotnictví proběhne 2. prosince 2020. Konference bude streamována na YouTube. Ukončení registrace 27. listopadu 2020.

0

Až do odvolání platí na Oddělení Ph.D. studia upravené úřední hodiny. Vzhledem k současné epidemiologické situaci žádáme studenty a školitele, aby své záležitosti vyřizovali (pokud je to možné) e-mailem nebo telefonicky.

0

Ústav tělesné výchovy vzhledem k vývoji situace definitivně opustil myšlenku praktické výuky tělesné výchovy. Nově jsou stanoveny zápočtové požadavky pro všechny předměty vyučované ústavem.

0

Program Podpora internacionalizace UK (neboli POINT) podporuje krátkodobé internacionalizační aktivity (o délce maximálně 3 týdny). Studenti a akademičtí pracovníci mohou podávat žádosti o finanční podporu přímo v rektorátní aplikaci IS Věda do 30. listopadu 2020.

0

Institut Pallium nabízí odbornou a finanční podporu vysokoškolským studentům při zpracovávání diplomových a disertačních prací zaměřených na dětskou paliativní péči. Cílem stipendijního programu je podpořit studentské výzkumné aktivity v oblasti dětské paliativní péče realizované v českém prostředí.