0

Macquarie University v australském Sydney – strategický partner Univerzity Karlovy – nabízí stipendia pro studenty z Evropy.

0

Česko-bavorská vysokoškolská agentura BTHA/BAYHOST vypisuje dva mimořádné grantové programy pro vědce a pedagogy bavorských univerzit ke spolupráci s kolegy v České republice. Zvláště vítány jsou projekty zapojující mladé vědce (studenty magisterských a doktorských programů). Žádosti se podávají průběžně nejpozději do 20. července 2020.

0

V rámci Fulbrightova programu probíhají webináře pro zájemce a je možné hlásit se na stipendia pro akademický rok 2021/2022.

vrácení přeplatků
0

Studentům, kteří se účastnili v letním semestru výuky tělesné výchovy v externích objektech (mimo SC UK Hostivař) a podíleli se finančně na pronájmu prostor, bude vrácena částka ze nevyužité hudiny.

0

Zveřejňujeme možnosti sportování v týdnu 1. do 7. června.

0

Aliance 4EU+: výzva na společné vzdělávací projekty. Uzávěrka pro podávání návrhů je 23. června 2020.

0

V souvislosti se změnami způsobenými opatřeními ohledně COVID 19 jsou stanoveny nové požadavky pro získání zápočtu z tělesné výchovy.

0

Spolupracujete s univerzitou v Saarbrückenu či Heidelbergu? Nebo byste měli zájem s nimi spolupráci navázat? Tyto partnerské univerzity – Universität des Saarlandes a Universität Heidelberg – připravují žádosti o financování společných výzkumných projektů a mobility u Německé akademické výměnné služby DAAD na období 2021–2023.

0

Uveřejnili jsme upravené podmínky přijímacího řízení pro akademický rok 2020/2021.

0

2. LF UK přijme prodavače fakultních triček a plášťů na přibližně dvakrát dvě hodiny týdně. Pracovní doba dohodou. Vhodné pro studenta 2. LF UK.