0

Konference Mladých lékařů proběhne on-line během března a dubna. Přednášky bude možné zhlédnout i zpětně a bez registrace.

0

Informujeme o nabídce krátkodobých i víceletých studijních pobytů na univerzitách na Tchaj-wanu. Uzávěrka přihlášek je 31. března 2021.

0

Jedinečná příležitost stát se součástí mezinárodně uznávaného onkologického výzkumu na Lékařské fakultě v rakouském Štýrském Hradci (Grazu). Uzávěrka přihlášek je 24. března 2021.

0

Studenti, zaměstnanci i absolventi Univerzity Karlovy se mohou po celý březen zapojit do akce darování krve. Podrobnosti na webu Univerzity Karlovy.

0

Nursing Reference Center Plus je referenční databáze pro zdravotní sestry, studenty a studentky ošetřovatelství a jejich školitele; zdroj můžete vyzkoušet do 22. 3. 2021.

0

Od 1. 3. 2021 bude mít Univerzita Karlova měsíční zkušební přístup k nástroji Writefull.

0

Grantová agentura České republiky (GA ČR) vyhlásila veřejnou soutěž na podporu grantových projektů

0

National Tsing Hua University na Taiwanu nabízí na zimní semestr 2021/2022 mimořádné stipendium v rámci Taiwan-Europe Connectivity Scholarship: Czech Republic Project. Uzávěrka přihlášek je 7. března 2021.

0

Nabídka dvou stipendijních míst v Korejské republice pro studenty z České republiky. Termín pro odevzdání přihlášek je 12. března 2021.

0

LUMC Global a Leiden Medical Center pořádají odbornou online akci na téma Inovace ve fetální terapii, která se uskuteční 15. dubna 2021 od 15.30 do 18.00 hodin. Registrace zdarma.