0

Stručný popis fungování distančního zápisu přes modul „prijimacky“ (pdf; 639 kB).

0

Komplexní onkologické centrum Pardubického kraje přijme lékaře se zájmem o klinickou nebo radiační onkologii. Podrobnosti zde.

0

Celoživotní a distanční vzdělávání ZČU organizuje sérii webinářů, které se zaměří zejména na otázky didaktické a technické s cílem, jak v komplikovaných podmínkách distanční výuky co nejlépe učit. Více zde.

0

Chcete-li plně využívat služeb ZOOM i po 4. 10. 2020, je nutné převést si pod svým účtem licenci ZOOM z LF Plzeň pod CESNET. Podrobný návod je k dispozici zde. Veškeré informace o ZOOM najdete zde.

0

Fond mobility UK vyhlašuje termíny podávání přihlášek pro podzimní kolo 2020-2. Uzávěrka přihlášek je 18. října 2020.

0

Vzdělávací akce je pořádaná dle Stavovského předpisu ČLK č. 16, je ohodnocena 3 (6) kredity, není třeba se předem registrovat kromě 21. 10 2020 a není vyžadován registrační poplatek.

0

Dokument s návrhem Podmínky přijímacího řízení 2021/2022, který bude AS projednávat na svém nejbližším zasedání, naleznou členové akademické obce po přihlášení v sekci Aktuality ze senátu.

0

Skupina molekulární a buněčné biologie na Ústavu biologie a lékařské genetiky 1. lékařské fakulty UK nabízí místo pro zájemce o PhD. studium. Podrobnosti najdete zde.

0

Wakayama Medical School, partnerská univerzita v Japonsku, nabízí zahraničním studentům doktorské studijní programy. Příjem přihlášek probíhá od 23. září do 2. října 2020. Začátek studia 1. dubna 2021.

0

Přihlašování do hodin tělesné výchovy započne 9. září 2020 pro povinné předměty14. září 2020 pro předměty volitelné.