Videochaty se studenty

Chcete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá v souvislosti s přijímačkami a studiem na 2. lékařské? Ujistit se, jestli jste si správně vybrali obor, a zjistit víc o tom, co vás na medicíně nebo fyzioterapii čeká? I letos vám nabízíme možnost popovídat si s našimi studenty z různých ročníků.

Pořádáme videochaty s našimi studenty, a to vždy v sobotu od 10 do 12 hodin jednou za měsíc až do přijímaček. Nejbližší – a závěrečný – se odehraje:

  • 21. května

Budete moct navštívit dvě chatovací místnosti v aplikaci Zoom: jednu věnovanou studijnímu programu Všeobecné lékařství a jednu Fyzioterapii.

Nemusíte se předem přihlašovat, stačí vstoupit do místnosti a ptát se na to, co potřebujete vědět. Do mítinků přes Zoom se budete moci přihlásit v den konání z této stránky. Setkání v jednotlivých měsících se nebudou tematicky lišit, takže si můžete vybrat libovolný termín nebo více termínů.

Na webu si stále můžete pustit záznamy prezentací o našich studijních programech (Všeobecné lékařství, Fyzioterapie, Všeobecné a Pediatrické ošetřovatelství), videoprezentace našich studentůvidea o fakultě, nemocnici a studiu.

Link na chatovací místnosti zveřejníme na příslušné webové stránce před sobotním setkáním. 

 

Všeobecné lékařství

Linda, Ema a Kamila

​​

Fyzioterapie

Aleš a Martina

 

Vytvořeno: 9. 2. 2021 / Upraveno: 21. 5. 2022 / Odpovědná osoba: Mgr. Petr Andreas, Ph.D.