Multimediální počítačová učebna

V roce 2012 byla kompletně rekonstruována učební místnost pro pregraduální studenty medicíny. Učebna byla vybavena 20 výkonnými multimediálními počítači. Na těchto počítačích je nainstalován prohlížecí software obdobný tomu, který používají lékaři naší kliniky k diagnostickým účelům. Studenti se tak nyní ještě aktivněji zapojují do praktické výuky. Na rozsáhlé databázi RTG, CT, MR a angiografických vyšetření snímků procvičují získané teoretické poznatky a to jak sami, tak i pod odborným vedením lektora. Na specializovaném rekonstrukčním software si mohou samostatně zhotovovat 3D a 4D rekonstrukce z CT a MR vyšetření, což usnadňuje pochopení složitých anatomických vztahů. Medici se tak lépe připraví na svou klinickou praxi.