Archiv

0

Rozhovor s ortopedem dr. Robertem Freiem o jeho Proshek-Fulbright stipendiu ve Spojených státech a výhodách pobytu pro vystudovaného lékaře

0

Semináře se konají ve čtvrtek od 15:00 do 16:00 hod. v knihovně Neurologické kliniky, uzel D, 2. patro, pokud není uvedeno jinak.

0

Stipendijní pobyty v zahraničí pro studenty a akademické pracovníky Univerzity Karlovy, které se uskuteční na základě rozpisu kvót mezinárodních smluv.

0

Zvažujete stáž IFMSA? Jednou z podmínek pro získání stáže je složení národního jazykového testu z angličtiny. Deadline přihlašování na tento test je prodlouženo do neděle 20. října 2019.

0

V pondělí 30. září proběhlo slavnostní otevření nové budovy teoretických ústavů 2. lékařské fakulty v areálu na Plzeňské. Fakulta má poprvé ve své historii vlastní Ústav anatomie.

0

Test pro demonstrátory se bude konat..

0

Home Credit ztratil pozici takzvaného „hlavního partnera Univerzity Karlovy“...

0

Student 5. ročníku Všeobecného lékařství René Novysedlák strávil letní stáž ve Spojených státech. Píše esej a posílá fotografie.

0

UK Point startuje 3. ročník Science slamu CUNI, netradiční soutěže pro mladé vědce.

0

Proshek-Fulbrightovo stipendium pro lékaře. Účelem stipendia je poskytnout příležitost účastnit se 4–6 měsíců pozorování, konzultací, výuky a výzkumu na University of Minnesota Medical School.

Stránky