Přejeme hodně štěstí u přijímacích zkoušek

V pátek 5. června startují na naší fakultě přijímačky do studijních programů v češtině. Kvůli opatřením souvisejícím s koronavirem se některé věci  změnily (viz zde). Pokud budete mít v důsledku toho jakýkoli problém, neváhejte kontaktovat studijní oddělení, kde vám pomůžou najít řešení.

Připomínáme, že pokud se nebudete moci zúčastnit přijímacího řízení v řádném termínu ze závažných a doložených důvodů (nemoc, konání maturitní zkoušky v den přijímacích zkoušek nebo v těsné návaznosti, kolize přijímacího řízení na jiné fakultě), máte možnost využít náhradní termín.

O náhradní termín je nutné požádat elektronicky prostřednictvím SIS u své přihlášky a žádost je třeba doložit lékařským potvrzením, potvrzením o konání maturity nebo pozvánkou na jiné přijímací zkoušky. Tato elektronická žádost musí být doručena na studijní oddělení nejpozději do 18. 6. 2020.

Vytvořeno: 4. 6. 2020 / Upraveno: 17. 2. 2021 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková