Inovace předmětu Odborná ošetřovatelská praxe pro kombinovanou formu bakalářského studijního programu Ošetřovatelství

Název projektu:

INOVACE PŘEDMĚTU ODBORNÁ OŠETŘOVATELSKÁ PRAXE PRO KOMBINOVANOU FORMU BAKALÁŘSKÉHO STUDIJNÍHO PROGRAMU OŠETŘOVATELSTVÍ

Číslo projektu: 837/2012
Projekt financovaný z Fondu rozvoje vysokých škol, TO F3/a
Realizace projektu: 2012

Řešitel projektu: PhDr. Daniel Jirkovský, Ph.D., MBA
Spoluřešitelka: Mgr. Hana Nikodemová

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA PROJEKTU:
Záměrem projektu byla inovace předmětu Odborná ošetřovatelská praxe pro kombinovanou formu bakalářského studijního programu Ošetřovatelství. Univerzita Karlova v Praze, 2. lékařská fakulta od akademického roku 2012/2013 rozšířila nabídku studia o bakalářský studijní program Ošetřovatelství, obor Všeobecná sestra v kombinované formě. V souvislosti s tím vznikla potřeba jednoznačně specifikovat podrobnou náplň a požadavky na realizaci předmětu Odborná ošetřovatelská praxe (I. až VI. část) v kombinované formě studia. Cílem předkládaného projektu bylo vypracování odpovídající didaktické pomůcky, tj. Záznamníku výkonů a jiných odborných aktivit všeobecné sestry (dále též logbook), který by vycházel z akreditovaného studijního programu a byl v souladu s Metodickým pokynem č. 5/2008 Věstníku Ministerstva zdravotnictví ČR.

Projekt byl realizován v roce 2012. Od akademického roku 2012/13 je studentům/kám kombinované formy studia vydáván logbook zdarma.

Řešitel projektu:
PhDr. Daniel Jirkovský, Ph.D., MBA

1. spoluřešitelka projektu:
Mgr. Hana Nikodemová

Projekt byl financován z Fondu rozvoje vysokých škol.

Děkujeme!

Poslední aktualizace: 26. 9. 2018 / Administrátor