Přehled disertačních, diplomových a bakalářských prací (Plzeňská)

Autor Název Rok Práce Pracoviště autora Vedoucí Školitel
Kohutiar Matej, MUDr. Stanovení fluorescenčních produktů v erytrocytech u pacientů s Alzheimerovou nemocí 2010 diplomová 3. LF UK prof. RNDr. Jiří Wilhelm, Ph.D. prof. RNDr. Jiří Wilhelm, Ph.D.
Mahelková Gabriela, MUDr. Oxidační poškození rohovky a čočky 2010 disertační 2. LF UK doc. RNDr. Jana Novotná, CSc. doc. RNDr. Jana Novotná, CSc.
Patková Jana, Mgr. Vstup olova do mozku po experimentálním podání octanu olovnatého 2009 disertační UK v Praze, Přírodovědecká fakulta   prof. RNDr. Jiří Wilhelm, Ph.D.
Hana Lukšanová, Mgr. Vliv volných radikálů na stárnutí 2007 disertační 2. LF UK prof. RNDr. Jiří Wilhelm, Ph.D. prof. RNDr. Jiří Wilhelm, Ph.D.
Bakešová Jana, Mgr. Proteinová profilace síňové a komorové svaloviny u vrozených srdečních chorob: aktivita matrixových metaloproteinas 2006 diplomová 2. LF UK prof. RNDr. Václav Pelouch, CSc. doc. RNDr. František Novák, CSc.
Vagnerová Karla, Ing. Periferní metabolismus glukokortikoidů u hypartenzních potkanů 2006 disertační 2. LF UK prof. RNDr. Václav Pelouch, CSc. prof. RNDr. Václav Pelouch, CSc.
Poslední aktualizace: 26. 3. 2019 / Administrátor