Motolský parník 2012: Úsměvy z červeného koberce

Akademický rok – rok v roce, akademická půda – svět ve světě, život v životě. Našla by se celá propast povinností a starostí, kterými jsme obklopeni a které nás spojují dohromady pod jednu střechu. Jsou tady ale i události a okamžiky, které máme rádi a na které se společně těšíme. Jedním z nich je Motolský parník – akademické Cannes!

Parník, který se vždy pořádá v průběhu letního zkouškového období, má několik poslání. Je to společenská akce celé fakulty, pedagogů i studentů, je to motivace zvládnout zkoušky, nebo alespoň část z nich, je to odměna i rozloučení pro čerstvě odstátnicované studenty šestého ročníku. Jak vidíte, důvodů, proč oslavovat a čemu a na co či na koho připíjet, je víc než dost. A tak si tato akce rok co rok ve stejném režijním kabátě a se stejnou linkou scénáře ukotvila své pevné místo v kalendáři akademického života.

V roce 2012 se tématem Motolského parníku stal červený koberec. Červený koberec jako symbol majestátnosti a velkého svátku. A ta opojná sváteční atmosféra tu vskutku byla!

Dík všem producentům, kteří měli letošní Parník na starosti, a hodně síly a nápadů, aby příští rok překonali vynikající Parník roku 2012!

Jaké to je projít se po táhlém červeném koberci, zapózovat pro fotoaparáty, nalodit se, vyplout a proplout kus Vltavy? Prohlédněte si fotogalerii a těšte se na příští rok!

-DankaHumlová-

Vytvořeno: 15. 8. 2012 / Upraveno: 8. 3. 2018 / MUDr. Jana Djakow