Exkurze do Hospitálu Kuks s prohlídkou Českého farmaceutického muzea

Farmakologický ústav 2. LF UK pořádá v sobotu dne 8. 4. 2017 exkurzi do Hospitálu Kuks s prohlídkou expozice Českého farmaceutického muzea, představujícího vývoj lékáren od baroka do 20. století a výrobu léčivých přípravků od lékárny až po průmyslovou výrobu v továrnách. Součástí exkurze je i prohlídka celého komplexu hospitálu, Šporkovské hrobky a nedaleké přírodní galerie Braunových plastik.

Akce je pořádána pro studenty a zaměstnance 2. LF UK. Kapacita objednaného autobusu je 49 míst. Prosíme zájemce, aby se na uvedené emailové adrese přihlásili nejpozději do pátku 24. 3. 2017. Po tomto termínu budou volná místa nabídnuta zájemcům z dalších fakult UK. V ceně 550 Kč / osobu je zahrnuta autobusová doprava (Praha–Kuks a zpět) a vstupné s průvodcem na všechny prohlídky. Platit je možné na sekretariátu Farmakologického ústavu v budově teoretických ústavů 2. LF UK (Žížala) v kanceláři č. 309, denně od 9 do 14 hod. Z organizačních důvodů je posledním termínem na zaplacení 27. 3. 2017. Plánovaný odjezd z Prahy do Kuksu je v 8 hod. a příjezd do Prahy v 18 hod.

Pro rezervaci prosím kontaktujte paní Ingrid Vargovou na vargova.ingrid@lfmotol.cuni.cz.

doc. MUDr. Zoltán Paluch, Ph.D., MBA
přednosta Farmakologického ústavu 2. LF UK

Hospitál Kuks. Fotografie: hospital-kuks.cz.
Vytvořeno: 15. 3. 2017 / Upraveno: 15. 3. 2017 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.