Uchazeči

Proč si zvolit naši fakultu & jak na přijímačky

Studenti

Návody, odkazy a informace potřebné ke studiu a životu na fakultě

Zaměstnanci

Aktuality, aplikace, dokumenty, formuláře

0

Home Credit ztratil pozici takzvaného „hlavního partnera Univerzity Karlovy“...

0

2. lékařská fakulta se přidává ke kritice tohoto kroku...

0

Rozhovor s ortopedem dr. Robertem Freiem o jeho Proshek-Fulbright stipendiu ve Spojených státech a výhodách pobytu pro vystudovaného lékaře

0

Neurolog z Neurologické kliniky 2. LF UK a FN Motol a absolvent 2. LF, nyní ředitel společnosti Alzheon, vystoupili v pořadu 90’ v České televizi (7. 10. 2019, ČT24).

0

Ve středu 2. října zasedal akademický senát. Píše dr. Adam Láznička, kreslí dr. Adam Kalina.

0

2. lékařská fakulta otevřela v  pátek 27. září na jediný večer v rámci celostátní akce Noc vědců pro veřejnost nový Ústav anatomie. Do budovy teoretických ústavů zavítalo celkem 892 návštěvníků. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat, a děkujeme i všem, kteří se na Noci vědců v „anatomáku“ podíleli.

0

Proděkan pro koncepci a kvalitu vzdělávací činnosti prof. Petr Marusič vyhlašuje nejlepších šest úspěchů a pracovišť.

0

V Dobronicích u Bechyně proběhl v září tradiční seznamovací kurs pro studenty prvních ročníků. Přinášíme dojmy několika prváků těsně po příjezdu a před odjezdem.

0

Na srpnovém sportovním kursu v Dobronicích (17.– 24. 8. 2019) se poprvé objevily pelikání nicknack kelímky. Jaké byly reakce?

0

Kurs určený studentům čtvrtých, pátých a šestých ročníků se koná v pátek a sobotu 18. a 19. 10. 2019 na Ústavu anatomie 2. LF na Plzeňské. Srdečně zveme; kapacita je omezena.