Zaměstnanci

Seznam všech zaměstnanců naleznete též na webu Ústavu imunologie

akademičtí a vědečtí pracovníci
Jméno Telefon E-mail
Mgr. Irena Adkins, Ph.D. 224435961 irena.adkins@lfmotol.cuni.cz
prof. MUDr. Jiřina Bartůňková, DrSc. 224435960 jirina.bartunkova@lfmotol.cuni.cz
Mgr. Iva Benešová iva.benesova@lfmotol.cuni.cz
doc. MUDr. Rudolf Horváth, Ph.D. 224435963 rudolf.horvath@lfmotol.cuni.cz
MUDr. Adam Klocperk, Ph.D. 224435950 adam.klocperk@lfmotol.cuni.cz
RNDr. Jan Lašťovička, CSc. 224435997 jan.lastovicka@lfmotol.cuni.cz
MUDr. Tomáš Milota, Ph.D. tomas.milota@lfmotol.cuni.cz
doc. PharmDr. Jitka Palich Fučíková, Ph.D. 224435963 jitka.fucikova@lfmotol.cuni.cz
RNDr. Lenka Palová Jelínková, Ph.D. 224435961 palova-jelinkova@lfmotol.cuni.cz
RNDr. Zuzana Paračková, Ph.D. 224435971 zuzana.parackova@lfmotol.cuni.cz
MUDr. Michal Podrazil, Ph.D. 224435983 michal.podrazil@lfmotol.cuni.cz
Mgr. Jitka Smetanová jitka.smetanova@lfmotol.cuni.cz
doc. RNDr. Daniel Smrž, Ph.D. 224435968 daniel.smrz@lfmotol.cuni.cz
MUDr. Marta Sobotková 224435963 marta.sobotkova@lfmotol.cuni.cz
RNDr. Luděk Sojka, Ph.D. 224435961 ludek.sojka@lfmotol.cuni.cz
Dmitry Stakheev, M.D., Ph.D. 224435968 dmitry.stakheev@lfmotol.cuni.cz
MUDr. Zuzana Střížová, Ph.D. 224435961 zuzana.strizova@lfmotol.cuni.cz
prof. MUDr. Anna Šedivá, DSc. 224435959 anna.sediva@lfmotol.cuni.cz
prof. MUDr. Radek Špíšek, Ph.D. 224435963 radek.spisek@lfmotol.cuni.cz
Ing. Pavla Táborská, Ph.D. 224435968 pavla.taborska@lfmotol.cuni.cz
Ing. Petra Vrabcová 224435978 petra.vrabcova@lfmotol.cuni.cz
ostatní zaměstnanci pracoviště
Jméno Telefon E-mail
Mgr. Kateřina Kalkušová katerina.kalkusova@lfmotol.cuni.cz
Ilona Kyselová 224435961 ilona.kyselova@lfmotol.cuni.cz
Mgr. Michal Rataj 224435961 michal.rataj@lfmotol.cuni.cz
Zuzana Trnková 224435961 zuzana.trnkova@lfmotol.cuni.cz
Mgr. Irena Zentsova irena.zentsova@lfmotol.cuni.cz