Debata s kandidáty na děkana

Akademický senát srdečně zve všechny zaměstnance a studenty na debatu s kandidáty na funkci děkana 2. lékařské fakulty.
Navržení kandidáti
prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., a prof. MUDr. Jan Lebl, CSc., FCMA,
představí svůj volební program, následovat bude diskuse.

Kdy: středa 10. listopadu 2021 od 14.30 h

Kde: Velká posluchárna

Debatu můžete sledovat i on-line prostřednictvím aplikace Zoom v okénku na našem webu anebo v aplikaci (meeting ID: 937 4837 1176), k dispozici bude později i záznam.

Kdo jsou kandidáti na děkana?

Životopisy a teze volebního programu obou kandidátů najdete zde.

Prezentaci prof. Jana Lebla na fakultním webu najdete zde.

Prezentaci prof. Marka Babjuka na jeho osobním webu najdete zde.

Oba kandidáti mají i facebookové stránky: Prof. Marek Babjuk zde a prof. Jan Lebl zde (https://www.facebook.com/prof.jan.lebl).

Máte otázky?

Nemůžete se debaty s kandidáty zúčastnit, ale chcete se jich na něco zeptat? Otázky můžete až do 10. listopadu do 12 h posílat na adresu @email Vaše otázky předáme moderátorovi diskuse, který je položí kandidátům za vás.

Co se bude dít dál?

Připomínáme, že 24. listopadu 2021 od 14.30 bude akademický senát volit z obou kandidátů nového děkana, který se ujme funkce 1. února 2022.

Vytvořeno: 2. 11. 2021 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková