Přecházíme na novou celouniverzitní knihovní platformu Alma

Od září 2021 přecházíme na novou celouniverzitní knihovní platformu Alma. Abychom pro vás novou platformu mohli spustit, je potřeba dočasně omezit vybrané služby knihovny.

Od 12. do 31. srpna 2021 nebude možné půjčovat či prodlužovat výpůjčky. Vracení knih bude bez omezení. Půjčovna i studovny budou otevřeny.

Případné urgentní požadavky studentů a zaměstnanců 2. LF UK a FNM budeme řešit individuálně.

Vyhledávač UKAŽ bude dostupný od 12. do 31. 8. pouze pro elektronické zdroje (nebude možné vyhledávat tištěné publikace). Přístup do databází přes Portál elektronických zdrojů či web knihovny bude fungovat bez omezení.

Od září bude vyhledávač UKAŽ sloužit pro dohledání elektronických článků, e-knih, tištěných publikací aj. Prostřednictvím UKAŽ bude možné obsluhovat uživatelské konto, prodlužovat výpůjčky, zadávat rezervace. Centrální katalog UK (http://ckis.cuni.cz) již nebude v provozu.

S případnými dotazy se, prosím, obracejte na Ústav vědeckých informací, a to telefonicky 224 43 5842 či emailem @email.

Přejeme vám příjemně strávený prázdninový čas.

Ústav vědeckých informací 2. LF UK a FNM
web, provozní doba, Facebook