Konference MEFANET 2021

Zveme na setkání pedagogů a studentů lékařských a zdravotnických fakult z České a Slovenské republiky s odborníky v oblasti zdravotnické informatiky a elektronické podpory výuky. Konference se uskuteční 23.–24. listopadu 2021 v Brně.

Vážení příznivci konference MEFANET!

Dovolujeme si Vás jménem programového a organizačního výboru konference MEFANET 2021 pozvat na další ročník odborně zaměřené akce, na které se pravidelně potkávají pedagogové a studenti všech lékařských a zdravotnických fakult z České a Slovenské republiky spolu s odborníky v oblasti zdravotnické informatiky a elektronické podpory výuky. Připravujeme pro vás opět zajímavý program, který se bude skládat z interaktivní části v podobě dvou workshopů společně s posterovou sekcí, zvanými přednáškami a bloky s krátkými sděleními.

Více informací získáte na webu http://www.mefanet.cz/ konference a na přiloženém oznámení o konferenci. On-line registrace na konferenci je možná.

Těšíme se opět na shledanou na listopadovém MEFANETu.

Za programový a organizační výbor MEFANET 2021

Daniel Schwarz & Martin Komenda