Koloběh 2021

V pondělí 12. července začíná druhý ročník mezifakultní soutěže v běhu a cyklistice Koloběh.

Jde o soutěž v počtu kilometrů naběhaných nebo naježděných na kole v období od pondělí 12. července do 29. srpna 2021.

Soutěž probíhá on-line. Odsportované kilometry jsou zaznamenávány pomocí aplikace.

Stejně jako v loňském roce je soutěž určena studentům a zaměstnancům fakult Univerzity Karlovy s lékařským zaměřením.

Účast v soutěži přislíbily: 1. lékařská fakulta, 2. lékařská fakulta, 3. lékařská fakulta, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové a Lékařská fakulta v Plzni.

Letošní ročník jsme rozšířili o soutěžení zaměstnanců nemocnic. Velice nás těší, že účast přislíbily Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Fakultní nemocnice v Motole a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Veškeré informace, způsob přihlášení a pravidla naleznete na webových stránkách Koloběhu: https://www.kolobehfakult.cz .

Doufáme, že si léto zpříjemníte pohybem a že se za svoji fakultu nebo nemocnici zúčastníte.

Každý kilometr se počítá.

Vytvořeno: 6. 7. 2021 / Upraveno: 25. 3. 2023 / Mgr. Petr Klein