Absolventi

Vážené absolventky, vážení absolventi naší fakulty,
právě vám je věnována tato sekce webových stránek. Měli byste zde nalézt informace, které vás mohou zajímat a být pro vás užitečné. Uvědomujeme si, že spektrum našich absolventů je široké. Čerství absolventi se hlavně zajímají o nabídku pracovních příležitostí a specializační vzdělávání, někoho zajímá, co je na fakultě nového, někdo má zájem o bližší spolupráci a návštěvu akcí organizovaných fakultou, někdo chce prostě jen zůstat v kontaktu se svou fakultou.

Pokusíme se, aby na našem portálu každý našel to, co ho zajímá.

Naše fakulta chce úzce spolupracovat s univerzitním Klubem Alumni, který právě začíná svou činnost a nabízí pro své členy různé benefity a akce.

 

Registrace absolventů 2. lékařské fakulty  JIŽ BRZY

Vážení absolventi naší fakulty,
rádi bychom vás pozvali k registraci do databáze absolventů. Registrací, která bude brzy spuštěma, získáte možnost získávat aktuální informace, pozvánky na akce pořádané pro absolventy, později i přístup do absolventského portálu, který pro vás připravujeme.

Registrovat se mohou absolventi všech studijních programů na naší fakultě. Provedením registrace vyslovuje žadatel souhlas se zpracováním svých osobních údajů a jejich využitím pro zasílání informací o pořádaných akcích, nabídkách a jiných aktivitách (průzkumy, pozvánky apod.). Tento souhlas bude žadatel moci kdykoli bezplatně odvolat, a to písemným sdělením adresovaným 2. LF UK nebo .

Registrační formulář – již brzy !!!

 

Kontaktní osoba pro absolventy 2.LF UK

, člen kolegia děkana, V Úvalu 84, Praha 5, 150 06

Vydáno: 18. 8. 2014 / Odpovědná osoba: MUDr. Michal Pelíšek