Jaký byl den otevřených dveří 2022

V sobotu 15. ledna 2022 proběhl den otevřených dveří 2. lékařské fakulty, po dvou letech opět i v prezenční podobě. Současný i nastupující děkan fakulty, další pedagogové a studenti představili fakultu a jednotlivé studijní programy, ve studentské zóně mohli uchazeči hovořit s našimi studenty nebo si vyzkoušet připravené workshopy.

Prohlédněte si ve fotogalerii níže, jak den otevřených dveří probíhal.

Stále přístupná zůstává sekce Den otevřených dveří on-line, ve které si můžete pustit záznamy přednášek o Všeobecném lékařství, FyzioterapiiVšeobecném a Pediatrickém ošetřovatelství. Můžete se také podívat na videoprezentace a plakáty našich studentů o tom, jak vypadají jednotlivé ročníky studia, kam je možné vycestovat na stáž, co dělají studentské spolky nebo co dalšího jde zažít na naší fakultě. Další videa přibližují, jak to u nás na fakultě a v motolské nemocnici vypadá nebo jak se u nás studuje.

Neměli jste možnost zúčastnit se prezenční ani on-line podoby našeho dne otevřených dveří? Do červnových přijímaček uspořádáme několik videochatů, jejichž termíny zveřejníme v sekci pro uchazeče. V případě zájmu jsme vám k dispozici také na e-mailu @email.

Vytvořeno: 20. 1. 2022 / Upraveno: 7. 3. 2022 / Mgr. Juan Zamora