č. 6/2000

Oběžníky děkanátu

V Praze dne: 15. 3. 2000

OBĚŽNÍK č. 6/2000

Obdrželi jsme další informace z RUK ohledně FRVŠ. Informace se týkají vyhlášení výběrového řízení pro r. 2001 – důležitá upozornění, vyplňování přihlášek, odkazy na další informace a jejich zdroje.

Navrhovatelé projektů by měli velice pozorně a dopodrobna prostudovat podmínky jednotlivých tématických okruhů i komentáře k vyplňování jednotlivých listů formulářů, aby se předešlo k vyřazení přihlášek pro zbytečné chyby a nedostatky.

Při vyplňování formulářů do listu B DOPORUČENÍ REKTORA, prosíme vepsat: „Doporučuji navržený projekt ke schválení. Odpovídá potřebám naší univerzity a jeho realizace by významně přispěla ke zvýšení její úrovně vědecké i pedagogické“.

prof. MUDr. Pavel Klener, DrSc.
prorektor Univerzity Karlovy

Nejdůležitější změny a upozornění k Výběrovému řízení pro rok 2001

Adresy na Internetu:

http://www.cuni.cz – Informace pro fakulty
http://rvc.upce.cz – časopis Alma Mater – formuláře ke stažení.

Tématické okruhy A+H

• 1/3 spoluúčast VŠ na financování jak investice, tak i neinvestice – podmínka podání přihlášky, řádně zkalkulovat, odhadnutá čísla se vymstí vyřazení projektu!
  • Z jedné fakulty pouze 2 projekty v okruhu A i v okruhu H

Tématický okruh C – rozšířený o bakalářské programy

Tématický okruh F

• pouze v tomto okruhu lze financovat zahr. odborníky

Tématický okruh G

• řešitelé studenti prez. studia, spoluřešitel = školitel, pouze však u 2 projektů
  • kapitola VII. Zpravodaje 1/2000 Program „Stipendia MŠMT...“ nutno podrobně prostudovat možnosti studentů – řešitelů
  • souhlas původního řešitele + školitele, s tímto dokladem Výbor FRVŠ s největší pravděpodobností povolí.

Bez doložení investic nabídkovými listy bude projekt vyřazen!!!
V okruhu, kde je vyžadován sylabus, budou projekty bez tohoto dokumentu vyřazeny!
Nezapomeňte na podpisy!

prof. MUDr. Jan Herget, DrSc.
proděkan pro vědu, výzkum a zahraniční styky

Vytvořeno: 16. 3. 2000 / Upraveno: 18. 10. 2018 / Administrátor 2. LF UK