č. 5/2000

Oběžníky děkanátu

V Praze dne: 2. 3. 2000

Oběžník č. 5

Výbor FRVŠ vyhlašuje výběrové řízení na rozvojové projekty pro rok 2001. Veškeré údaje včetně elektronické přihlášky by měly být v nejbližších dnech vystaveny na Internetu – adresa http://rvs.upce.cz – v časopise Alma Mater, případně odstavec Informace pro fakulty na stránkách UK – adresa www.cuni.cz.

Formuláře zpracujte, prosím, v počítačové verzi, vytiskněte v 1 vyhotovení spolu s elektronickou verzí na disketě 3,5, předejte, prosím, na Odd. vědy a výzkumu, nejpozději, do 4. 4. 2000. (uzávěrka RUK je 10. 4. 2000)

Před odevzdáním doporučujeme zkontrolovat tištěnou verzi i disketu, věnujte pozornost všem zdánlivým maličkostem (kódy, obor, sekce, rodné číslo, rok zahájení, rok ukončení, datum vyhotovení, předepsat jméno a tituly p. děkana. Nezapomeňte na podpisy. Podepsáni budou řešitelé i spoluřešitelé. Přiloženou disketu označte nadepsaným štítkem v této úpravě: řešitel, fakulta, sekce a název grantu.

Požadavky na mzdy a OON projednejte s pí Šimkovou – referentkou PAM, investiční a neinvestiční náklady s Ekonomickým oddělením. Podpis ekonoma je potvrzením jeho spolupráce a správnosti ekonomických údajů.

Listy, prosím, nesešívejte pouze sepněte sponkou. Originál budeme množit. V případě, že nemáte osobní přístup do Internetu, obraťte se na knihovnu UK 2. LF.

Děkujeme za spolupráci.

20. 1. 2000 doc. MUDr. Bojar Martin