Kitasato University Exchange – příjem přihlášek

Štítky

Japonská Kitasato University pořádá v termínu od 13. do 18. března 2023 interdisciplinární program: případová studie na téma Diagnostika a péče o pacienty s onemocněními – diabetes, mozková mrtvice, roztroušená skleróza, rakovina plic. Akce proběhne prezenčně, v angličtině.

Program je vhodný pro pregraduální studenty medicíny, kteří již mají základní vědomosti a zájem o téma (případně již v této oblasti podnikli nějaký výzkum). Důraz bude kladen na mezioborovou spolupráci.

Uzávěrka přihlášek je 14. listopadu 2022 (půlnoc).

Uchazeči pošlou níže uvedené dokumenty v angličtině na Oddělení zahraničních záležitostí na e-mail: @email :

• Přihláška (v příloze)
  • Kopie pasu
  • Motivační dopis
  • Životopis
  • Checklist (v příloze)

Finanční podpora: Cestovní náklady (zpáteční cesta z nejbližšího letiště na Kitasato University), ubytování (6 nocí/jednolůžkový pokoj) a stravu hradí Kitasato University.

Postup: Fakulta nominuje dva kandidáty, následně se uskuteční rektorátní kolo výběrového řízení.

Vytvořeno: 1. 11. 2022 / Upraveno: 2. 11. 2022 / Ing. Pavla Byrne