Motolák v lednu 2024

Moc rád bych za celou redakci popřál všem studentům vše nejlepší a hlavně hodně zdraví do nového roku. I když Vánoce nebyly kvůli průvodním událostem zrovna nejšťastnější, doufám, že i tak se vám podařilo načerpat energii do nového roku.

V souvislosti se dnem otevřených dveří, který proběhl 13. ledna, plánujeme i uvedení nového čísla našeho Motolského občasníku, což je časopis literárních a jiných uměleckých příspěvků z vlastní tvorby studentů, absolventů i pedagogů naší fakulty. Budeme moc rádi, když si najdete čas a třeba si naší tvorbu přečtete.
Všem, které v lednu čeká zkouškové, přejeme s redakcí mnoho sil a hlavně hodně štěstí!

Matěj Balík

Vytvořeno: 15. 1. 2024 / Upraveno: 29. 1. 2024 / Odpovědná osoba: MgA. Bc. Kristýna Kolovratová