Co jsme zažili v prosinci

Po velmi nabitém podzimu se nám přihlásila zima s několika posledními letošními akcemi, než jsme se rozutekli domů na Vánoce.

Na začátku prosince uspořádali motolští studenti mikulášskou nadílku pro děti, které měly tu smůlu, že 5. prosince trávily v nemocnici. Den nato se uskutečnil noční orientační běh pro dvojice závodníků, jehož trasa vedla malebnou krajinou Divoké Šárky.

Následující týden proběhly dvě již téměř tradiční akce: Motolácký pubkvíz na koleji Hvězda a den poté následoval dlouho očekávaný zápas mezi hokejovým týmem naší fakulty a 3. lékařské fakulty. Dopadl pro nás velmi slavně – vítězstvím v prodloužení.

V posledním týdnu před vánoci jsme si v pondělí poslechli libé hlasy fakultního sboru Chorion na jeho vánočním koncertě a v úterý 19. prosince klasicky v Žížale na Plzeňské proběhl již legendární MotolArt.

Tolik se událo v prosinci a mně nezbývá, než vám popřát vše dobré do nového roku!

Za Motolák
Matěj Balík

Vytvořeno: 28. 12. 2023 / Upraveno: 28. 12. 2023 / Odpovědná osoba: Mgr. Petr Andreas, Ph.D.