Motolák na podzim

Na úvod bych vám chtěla popřát vydařený start do nového školního roku, než se naplno ponořím do lákání na všehochuť akcí Motoláku. Po prázdninách se vracíme do útrob motolského bludiště osvěženi a plní sil, proto je i říjen tradičně nabitý. V těchto dnech už máte za sebou první uvítání na Welcome party, nicméně tím kolotoč akcí jen začal. V nejbližších dnech a týdnech vás čeká nábor do Prdlých Kostí, legendární taneční skupiny, či jednotlivých klubů Motoláku.

Je libo sport? 18. října se na vás budou těšit naši hokejoví Pelikáni. Je libo trocha kultury? 19. října se poprvé v tomto roce sejde čtenářský klub, jménem Spolek literoskopie! Na dobrovolničení se můžeš přijít zeptat 24. října a naplněn/a inspirací zakončit večer na Filmovém klubu.

Sleduj sociální sítě a nic ti neuteče!

Přeji pohodový rozjezd v dalším školním roce a ať se daří!

Barbora Džerengová

Vytvořeno: 18. 10. 2023 / Upraveno: 18. 10. 2023 / Odpovědná osoba: MgA. Bc. Kristýna Kolovratová