Zimní sezóna 2023/24 s Ústavem tělesné výchovy

Stejně jako v minulých letech se mohou studenti zúčastnit zimních sportovních kurzů pořádaných Ústavem tělesné výchovy.

Tradičně nabízíme týdenní lyžařské a snowboardové kurzy v českých i zahraničních horách.

Pro letošní sezónu jsme zvolili osvědčené lokality Rokytnici nad Jizerou a Pec pod Sněžkou.

Ze zahraničních hor potom rakouské Alpy v oblasti Lienzu (Glockner resort) a zavítáme i do Francouzských Alp.

Systematická výuka na zimních kurzech je především zaměřena na zlepšení vašich lyžařských dovedností, ale je i prostor na individuální sportovní zážitky v osobním volnu.

Kromě sjezdového lyžování a snowboardingu nezapomínáme ani na ostatní zimní lyžařské disciplíny.

Na vybraných kurzech se věnujeme výuce a zlepšování techniky při běžeckém lyžování, které každým rokem získává na větší oblibě.

V nabídce nechybí ani kurzy skialpinismu určené především těm, kteří s touto aktivitou začínají.

Proč jet na sportovní kurz?

·         Pod vedením zkušených vyučujících se zdokonalíte ve zvolené disciplíně.

·         Zasportujete si v nádherném horském prostředí a prožijete se svými spolužáky neopakovatelné.

·         Naučíte se novým dovednostem, ze kterých budete těžit po zbytek studia/života.

Pro letošní rok jsme rozšířili nabídku o aktivity nabízené všem zaměstnancům a jejich rodinám.

Po celou zimní sezónu se můžete účastnit i víkendových kurzů dle aktuální nabídky.

Přejme si jen, aby bylo krásné počasí a skvělé podmínky pro tyto zimní sporty.

Aktuální seznam akcí naleznete na webu ÚTV https://telovychova.lf2.cuni.cz/

Vytvořeno: 16. 10. 2023 / Upraveno: 16. 10. 2023 / Odpovědná osoba: MgA. Bc. Kristýna Kolovratová