Hlas studentů: Ples fakulty a volby koordinátorů IFMSA

Přichází jaro a s ním velké věci. Už 6. března se můžete roztančit v Motolské tančírně, kde vás připravíme na téměř všechny nástrahy plesu fakulty – budeme se na vás těšit od 18.30 v ZŠ Kořenského. Samotný ples se uskuteční už 18. 3., bude se konat již tradičně v Národním domě na Vinohradech. Lístky budou k dispozici v síti GoOut.

Pokud si budete chtít odpočinout od smokingu či rób, můžete vyrazit podpořit hokejové MotolPelicans, které čeká velkolepé derby proti Trimedu. Přijďte fandit 29. března. Pelikáni ve výběhu také rádi přivítají nové tváře, stejně tak Pelikáni ve výlezu. Více informací na sociálních sítích.

Přeji vám příjemný letní semestr,

Barbora Džerengová, Motolák

Se začátkem semestru navyšujeme nejen naše studijní nasazení, ale i aktivitu v rámci IFMSA! Chcete vědět, co nás tento měsíc čeká?

3. 3. Power of Nutrition – přednáška o důležitosti výživy pro úplné nováčky i pokročilejší v této problematice

16. 3. Darování kostní dřeně – zápis nových potenciálních dárců do národního registru

21. 3. Medifyzio

31. 3. – 2. 4. Valná hromada IFMSA CZ v Brně

Také nás již tradičně čekají volby volených koordinátorů IFMSA na příští volební období, které začíná již 1. 9. Jste aktivní v nějakém projektu a chtěli byste svou aktivitu v rámci IFMSA posunout zase o kousek dál? Možná hledáme právě vás!

IFMSA 2. LF UK vyhlašuje open call pro volební období 9/2023 – 8/2024 na pozice:

LP – Lokální prezident

LPR – Lokální koordinátor pro veřejné vztahy

LOME – Lokální koordinátor pro vzdělávání mediků

LORA – Lokální koordinátor pro reprodukční zdraví a práva včetně HIV/AIDS

LORP – Lokální koordinátor pro lidská práva a mír

LPO – Lokální koordinátor pro veřejné zdraví

LEO – Lokální koordinátor pro klinické stáže

LORE – Lokální koordinátor pro výzkumné stáže

Přihlášky je možno zasílat na adresu @email do pátku 17. 3. 2023. Přihláška obsahuje jméno, ročník studia, pozici, na kterou chcete kandidovat a stručný důvod, proč jste se rozhodli stát se kandidátem.

Těšíme se, až se potkáme na některém z našich projektů či na volbách!

Nikola Zálešáková, 2. LF IFMSA

Vytvořeno: 27. 2. 2023 / Upraveno: 1. 3. 2023 / Odpovědná osoba: Bc. Nikola Musilová