Promoce se ruší do konce kalendářního roku

Sdělení odboru pro studium a záležitosti studentůorganizačního oddělení rektorátu Univerzity Karlovy.

• Promoce jsou s ohledem na situaci a opatření vlády zrušeny do konce kalendářního roku 2020.
  • Absolventi si budou moci vyzvednout diplomy na fakultě od původně plánovaného termínu promoce.
  • V  případě společných rigorózních a doktorských promocí se budou absolventi do matriky podepisovat po předchozí domluvě přímo na RUK (u rigorózních promocí na oddělení dokladů a matrik, v případě doktorských promocí na oddělení doktorského studia). Předáme jim diplom a dodatek k diplomu, absolventům rigorózního řízení diplom a vysvědčení.
  • I po vyzvednutí diplomu budou mít absolventi nárok na účast v náhradním termínu promoce.
  • Promoce z října až prosince 2020 by se měly odehrát v lednu až březnu 2021. Náhradní bakalářské promoce v daném období se přesunou do Velké auly Karolina. Náhradní termín nabídne absolventům jejich fakulta.
Vytvořeno: 22. 10. 2020 / Upraveno: 22. 10. 2020 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.