2. lékařská fakulta spoludržitelkou ceny TAČR za aplikovaný výzkum

Fotografie: TAČR.

Aktualizováno: Zhlédněte video, které představuje společný projekt firmy Princip a 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy...

Ceny pro nejlepší projekty aplikovaného výzkumu byly uděleny v Den Technologické agentury ČR ve čtvrtek 8. listopadu 2018 na galavečeru v Nové budově Národního muzea. Společný projekt firmy Princip a 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Vývoj rehabilitačních a diagnostických pomůcek pro neurologii využívajících 3D analýzy pohybu získal hlavní cenu v kategorii Společnost. Výsledek projektu umožňuje soustavné dálkové sledování pacienta ohroženého záchvaty či jinými nestandardními stavy. Podrobnosti na webu TAČR a v tiskové zprávě.

Vydáno: 12. 11. 2018 / Poslední aktualizace: 17. 12. 2018 / Odpovědná osoba: Mgr. Petr Andreas, Ph.D.