Druhé kolo objednávek fakultního oblečení spuštěno!

Aktualizováno (1. 12. 2021): Prodej v této edici ukončen. Další zboží momentálně nelze objednávat.

Mikiny a tepláky z 2. limitované edice fakultního oblečení 2. lékařské můžete objednávat do úterý 30. listopadu 2021.

Pokud se vám v Dobronicích líbila mikina s logem fakulty a chcete mít stejnou (anebo oslnit novinkou – trendy růžovou!), neváhejte a vybírejte!

Jak to celé funguje?

Na tomto odkazu si vyberete to, co se vám líbí.

Podle instrukcí, které obdržíte e-mailem, předem zaplatíte příslušnou částku. Poté, co bude „objednávací“ fáze ukončena (a vše zaplaceno), tedy co nejdříve po 30. listopadu 2021, bude oblečení zadáno do výroby. Přibližně za měsíc byste pak měli dostat výzvu s informacemi, kdy a kde si svůj kousek (nebo kousky) vyzvednout.

Vzhledem k současným limitovaným skladovacím prostorům fakulty nelze zboží všech barev a velikostí objednat ve větším množství a mít trvale na skladě. Další možnost cokoli objednat se tedy nebude hned tak opakovat. Děkujeme za pochopení.

Velký dík patří Motoláku, jmenovitě MUDr. Ondrovi Hubálkovi a medikům Matyáši Uvírovi a Matěji Martinčovi, kteří to všechno vymysleli a zorganizovali.

Těšíme se na vaše objednávky!

Vytvořeno: 14. 11. 2021 / Upraveno: 1. 12. 2021 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková