Vyhlášení prvního kola interní soutěže GAMA 2 UK

Rektor Univerzity Karlovy vyhlašuje první kolo interní soutěže GAMA 2 UK, jehož cílem je podpořit na UK proces praktického využití výsledků výzkumu a vývoje v praxi a nalézt pro ně i komerční využití.

V příloze naleznete vyhlášení soutěže, základní informace o soutěži, formulář dílčího projektu a základní pravidla pro žadatele. Veškeré podrobnosti, soubory ke stažení a všechny závazné dokumenty jsou pak dostupné na webových stránkách CPPT.

Postup pro zájemce je následující:

1. Seznamte se se závaznými dokumenty.

2. Do 6. 11. 2019 se zapište na povinnou konzultaci.

3. Projednejte rozpočet na naší fakultě (kontakt @email) a projektový záměr s Jakubem Otáhalem (@email).

4. Zformulujte projektový záměr, odešlete formulář dílčího projektu (alespoň body 1–5) na CPPT (@email), a to co možná nejdříve před konzultací s CPPT.

5. Konzultujte dílčí projekt s CPPT.

6.  Odešlete kompletně vyplněný formulář dílčího projektu (do 6. 12. 2019 16 hod.) v elektronické podobě na email @email.

Vytvořeno: 22. 10. 2019 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Kristýna Pribilinec