Stravování studentů 2. lékařské fakulty UK

Informace ke stravování studentů 2. lékařské fakulty

1. Stravovací kartu FN Motol si vyzvednete proti vratné záloze 150 Kč.
    Místo vydání: Druhé patro budovy ředitelství – hlavní středovou chodbou až ke kinosálu, zde vlevo a na konci chodby kancelář odd. dodavatelsko-odběratelské evidence.
    Výdejní doba: Denně 8.00–10.00 a 13.00–15.00.
    Nutné doklady: Studentský průkaz 2. LF UK.
  2. Předtím než kartou začnete platit, vložte na své konto hotovost na pokladnách závodní jídelny FN Motol, přednostně na pokladně číslo 3. Pokladní to sdělte v předstihu před tím, než přiložíte kartu na čtecí zařízení. Pokaždé když kartu přiložíte, zobrazí se na displeji váš zůstatek na účtu. Doporučený minimální vklad je 200 Kč.
  3. Na kartu můžete odebírat jakýkoli sortiment v závodní jídelně i kantýně FN Motol.
    Ceník: Stravovací software vám poskytne jednu dotaci MŠMT na hlavní jídlo ve všední dny ve výši 17,95 Kč. V ceně odebraného jídla je čaj. Ostatní doplňkový sortiment vám budeme účtovat za běžnou cenu bez dotace.
  4. Závodní jídelna včetně kantýny je otevřena v pondělí–pátek v 11.00–15.00 a v 17.00–18.30.
  5. Pokud kartu ztratíte, můžete ji zablokovat buď osobně v místě výdeje karty, tj. v kanceláři odd. dodavatelsko-odběratelské evidence, nebo na telefonním čísle vnitřní tel. linky 1895, případně na telefonním čísle 224 431 895.
  6. Kartu můžete vrátit v místě, kde byla karta vydána, tj. v kanceláři odd. dodavatelsko-odběratelské evidence. Pokud karta nebude poškozena, vrátíme vám zálohu 150 Kč a zároveň vám vydáme stávající vklad na účtu.

Dobrou chuť vám přeje
stravovací odbor FN Motol

Vytvořeno: 29. 10. 2004 / Upraveno: 15. 12. 2021 / Odpovědná osoba: Marie Havlová