Kitasato University Exchange – příjem přihlášek

Štítky

Japonská Kitasato University pořádá v termínu od 10. do 15. března 2024 interdisciplinární program. Letošním tématem jsou Mezikulturní pohledy na interdisciplinární zdravotní péči: Posilování globální spolupráce ve vzdělávání v oblasti medicíny. Akce proběhne v angličtině.

Program je vhodný pro pregraduální studenty (nejen medicíny), kteří již mají základní vědomosti a zájem o dané téma (případně již v této oblasti podnikli nějaký výzkum).

Uzávěrka přihlášek na 2. LF je 1. ledna 2024 (půlnoc).

Uchazeči pošlou níže uvedené dokumenty v angličtině na Oddělení zahraničních záležitostí na e-mail: @email:

• Žádost (formulář v příloze)
  • Kopie pasu
  • Motivační dopis
  • Životopis

Finanční podpora: dopravu zajístí a uhradí Kitasato University, ubytování si studenti zaplatí sami.

Postup: Fakulta nominuje jednoho kandidáta plus jednoho náhradníka, následně se v řádu dní uskuteční rektorátní kolo výběrového řízení na úrovni UK. Vybraný uchazeč bude muset obratem doložit také Application Form (na výzvu vyplní pouze vybraný kandidát a náhradník dle instrukcí v příloze) a Proof of Vaccination or documentation of antibody titer. Bude nezbytná rychlá součinnost kandidátů nominovaných za 2.LF.

Vytvořeno: 19. 12. 2023 / Upraveno: 28. 12. 2023 / Ing. Pavla Byrne