Fond pro podporu strategických partnerství – Výzva k podávání projektů pro rok 2020

Prorektor Univerzity Karlovy pro zahraniční vztahy a mobilitu vyhlašuje výzvu Fondu pro podporu strategických partnerství, jejíž cílem je posílit profil Univerzity Karlovy jakožto otevřené, internacionalizované, výzkumné univerzity v širokém spektru studijních programů a oborů.

Mezi hlavní podporované aktivity s partnery patří například: středně dlouhé akademické pobyty (cca 14 dní a déle), spolupráce pracovišť na výuce a výzkumu, pořádání prestižních konferencí, příprava mezinárodních studijních programů, včetně navazujících projektů v dalším roce.

V přílohách níže najdete vyhlášení výzvy, seznam strategických partnerů, formulář pro podání projektu. Veškeré podrobnosti, dokumenty a materiály včetně kontaktů jsou také ke stažení na nově zprovozněném webu Centra strategických partnerství.

Termín pro podání návrhu na fakultní úrovni je 15. 1. 2020

Vytvořeno: 18. 11. 2019 / Upraveno: 6. 1. 2020 / Mgr. Romana Junková