Webináře Research Smarter

Porozumět financování vědy

ÚTERÝ 25. 5. 2021 od 10.00 h

Strategické plány výzkumných institucí a grantových agentur jsou ústřední pro plánování a směřování dílčích výzkumů. Sledování financování a vědeckých výsledků je důležité.

Připojte se k nám a zjistěte, jak analyzovat financování výzkumu, jak vysledovat historické trendy a jak své výstupy přiblížit strategickým plánům. Odhalíme Vám také širší souvislosti financování výzkumu, kdo financuje výzkum vůdčích osobností Vašeho výzkumu a další.

Registrujte se e-mailem své instituce.

Důležitost výzkumné spolupráce

ČTVRTEK 27. 5.2021 od 13.30 h

Výzkumné instituce, grantové agentury a vlády si zakládají na otevřené výměně vědeckých myšlenek, podporují sdílení, odborné diskuse a další přispění k vývoji globálního výzkumu. Připojte se a nepromeškejte tuto příležitost.

Zúčastněte se našeho webináře a zjistěte, jak hodnotit existující spolupráce, identifikovat a otevírat nové příležitosti, jak zviditelnit svůj výzkum, tak abyste připravili prostředí pro nové spolupráce.     

Zaregistrujte se e-mailem své instituce.

Identifikace klíčových zdrojů pro instituci – Bibliometrické analýzy v praxi

PÁTEK 28. 5. 2021 od 11.00 h

Knihovní fondy jsou zásadní pro plnění cílů instituce. Sbírky zpravidla zahrnují vysoce kvalitní publikace, které potřebují výzkumníci, učitelé a studenti, aby fungovali na vysoké úrovni. Které jsou ale ty zdroje, které jsou nevyhnutelné pro ně? Počet výzkumných článků roste exponenciálně a v rámci webináře ukážeme, jak pomocí InCites Benchmarking & AnalyticsTM zjistit, které zdroje jsou pro Vaši instituci nevyhnutelně důležité.

Registrace zde.

Další informace najdete zde.

Vydáno: 13. 5. 2021 / Poslední aktualizace: 13. 5. 2021 / Odpovědná osoba: Mgr. Ing. Tereza Kůstková