Volby do akademického senátu: Ověřte si včas svoje přihlašovací údaje

Akademický senát 2. lékařské fakulty vyhlásil na svém řádném zasedání dne 14. října 2020 volby do akademického senátu 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy pro funkční období od 1. 2. 2021 do 31. 1. 2023. Viz zde. První kolo proběhne pro obě komory (pedagogickou a studentskou) elektronicky ve dnech 23. a 24. 11. 2020. Znáte svoje přihlašovací údaje pro přihlášení do volební aplikace?

Přihlašování do volební aplikace bude probíhat přes CAS UK.

Jaké údaje k přihlášení potřebujete?

• 8místné osobní číslo UK (naleznete ho pod fotografií na průkazu zaměstnance nebo studenta: ITIC/ALIVE/průkaz zaměstnance UK, resp. ISIC/ALIVE/průkaz studenta UK, viz obrázky níže)
  • heslo (stejné jako do SIS/přihlašování do aplikací UK včetně např. výplatní pásky)

Nenechávejte vše na poslední chvíli a ověřte si přihlašování předem.

Pokud si chcete být jisti, zda vaše přihlašovací údaje fungují, zkuste se přihlásit zde.

Zapomněli jste heslo? Nevíte, kde najít svoje osobní číslo UK?

Obraťte se v dostatečném předstihu na fakultní Oddělení technické podpory:

• e-mailem @email (kdykoliv)
  • telefonicky na IT hotline 775 859 021 (v pracovní dny od 9 do 15 h)
Vytvořeno: 5. 11. 2020 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková