Vítejte v prváku!

Pro studenty (nejen) 1. ročníku přinášíme přehled novinek, událostí, odkazů a tipů pro snazší orientaci na fakultě v počátku studia.

Co je nového

Ve Studijním informačním systému (SIS) naleznete nově veškeré rozvrhy. Budeme rádi za upozornění na případné nesrovnalosti. Připomínky posílejte na adresu @email. Postupně se v SISu objeví i rozpisy výuky a v přípravě je i přihlašování k volitelným předmětům prostřednictvím této aplikace. Studijní informační systém (SIS) naleznete na internetové adrese: http://is.cuni.cz/studium.

Dochází ke změnám ve vedení některých pracovišť. Vedoucím Anatomického ústavu 2. LF UK byl jmenován doc. MUDr. David Kachlík, Ph.D., vedoucím Farmakologického ústavu 2. LF UK doc. MUDr. Zoltán Paluch, Ph.D., MBA, vedoucím Ústavu histologie a embryologie 2. LF UK MUDr. Jiří Uhlík, Ph.D., a vedoucí Ústavu veřejného zdravotnictví a preventivního lékařství 2. LF UK MUDr. Ivana Holcátová, CSc.

Průvodce pro studenty 1. ročníku

Malý průvodce pro studenty 1. ročníku Všeobecného lékařství na webových stránkách 2. LF UK se nachází zde.

Průvodce prvákem v Motole s podtitulem „jak ho prožít/přežít v pohodě“ z dílny studentů studentského spolku Motolák najdete zde.

V sekci Studium na fakultních stránkách naleznete veškeré další potřebné informace. Pro přehled o aktualitách své skupiny používejte uživatelský rozcestník na horní liště – viz obrázek. Na titulní stránce se zobrazují jen nejvýznamnější oznámení. Více zde.

Nezapomeňte!

4. 10. 2015 (neděle) pořádá studentský spolek Motolák Welcome Day.

6. 10. 2015 (úterý) následuje Welcome Party.

22. 10. 2015 (čtvrtek) proběhne ve Velké aule Karolina slavnostní imatrikulace.

Pro další události sledujte webové fakultní stránky a stránky Motoláku, včetně motoláckého facebooku.

Vytvořeno: 25. 9. 2015 / Upraveno: 17. 1. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková