Rozlučka s klubem Dr. Voják

V sobotu 30. 5. od 15 hod. proběhne poslední rozlučková akce v legendárním klubu Dr. Voják v areálu fakulty na Plzeňské. Všichni příznivci klubu jsou srdečně zváni. Více za organizátory Aneta Nyčová.

Vážení přátelé,

výstavba další části nového areálu teoretických a praktických ústavů, tzv. „hlavičky“ Žížaly, se blíží. A s tím se pojí – kromě radostných vyhlídek na nový kampus – také jedna velmi smutná událost, a sice uzavření tolik milovaného klubu Dr. Voják. Za ta léta se klub, sídlící v laboratoři, zajisté ujal jako symbol fakulty a spolu s pelikánem a hláškou „dítě není zmenšený dospělý“ se zapsal do její historie. Za radost, kterou nám Dr. Voják přinášel během mnoha let své existence, si zaslouží pořádné rozloučení. Zveme všechny přátelé Dr. Vojáka na posledních několik piv, posezení s poslechem hudby od fakultních zpěváků a kapel a na zakončení, kterým tuto legendu poctíme!

Sejdeme se tedy již tuto sobotu 30. května 2020 od 15 hodin „u Vojáka“.

Hlavní událost smutečního rozloučení proběhne od 21.00 hodin.

Za organizační tým tohoto pietního aktu

Aneta Nyčová

HARMONOGRAM

15.00 otevíráme

17.00–19.00 drobná hudební produkce (Kuba Lukáč, Vojta Berka, WOSA unplugged a další...)

19.00 kapela Triggered points

20.00 kapela Blues engineers se zpěvačkou Shaymo

21.00 oficiální akt rozloučení s Dr. Vojákem (děkan fakulty, sbor, roztleskávačky)

21.10 Chorion

21.30 kapela Disharmonie

Zároveň bude během celého dne k dispozici gril, na kterém si za drobný příspěvek můžete ugrilovat, cokoliv si přinesete. Tak nezapomeňte vuřty a masíčka s sebou!

P. S. Bude nás tam asi spousta, tak si klidně přineste i nějakou deku na sezení.

Těšíme se na vás!

Vytvořeno: 26. 5. 2020 / Upraveno: 1. 6. 2020 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková