Prezentace kandidátů na funkci rektora Univerzity Karlovy

Na zasedání akademického senátu 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy ve středu 19. května od 14.30 se představí dva kandidáti na rektora UK. Vzhledem k platným protiepidemickým opatřením bohužel není možné v současné době uskutečnit prezenční diskusní setkání. Proto jsme pro vás připravili přenos ze setkání přes aplikaci Zoom, prostřednictvím které se můžete zapojit i do diskuse. Otázku můžete připravit i předem jako komentář na této stránce.

• 14.30 prof. MUDr. Milena Králíčková, Ph.D.
  • 15.00 prof. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D.
  • 15.30 diskuse s kandidáty

Odkaz na Zoom

Meeting ID: 917 8352 7116

Dotazy

Své dotazy kandidátům můžete odeslat již nyní formou komentáře pod tímto článkem; vybrané dotazy přednese moderátor kandidátům v čase diskuse.
(Přihlášeným uživatelům se u jejich komentáře s dotazem objeví jejich jméno, komentáře nepřihlášených se na stránce objeví po schválení.)

Kód jazyka komentáře.

Plain text

• Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vytvořeno: 14. 5. 2021 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková