Naše fakulta je otevřená všem bez rozdílu

Nedávno jsem měla úžasnou příležitost být jedním ze zkoušejících u přijímacích zkoušek. Letos byla situace výjimečná tím, že se konaly online a živě tak propojily naši fakultu s nejrůznějšími, i velmi vzdálenými částmi světa. Vlastně jsme trošku nakoukli do domovů našich budoucích studentů. Nezáleželo na tom, odkud uchazeč je, jakou má barvu pleti. Rozhodovaly jen jeho znalosti a připravenost tvrdě pracovat.

A to je právě v dnešní době důležité zdůraznit. Naše fakulta je otevřená všem bez rozdílu. Potkávají se u nás Evropané, Afričané i studenti z Blízkého východu, Asie a Ameriky. Studují, pracují, pomáhají si. Vytvářejí se přátelství, vztahy a vzpomínky, z nichž mnohé vydrží léta. Proto se už těšíme na nové studenty z celého světa! Budete u nás vítáni.

Mgr. Petra Fabingerová,

členka kolegia děkana a koordinátorka mezinárodních studentů

Vytvořeno: 25. 6. 2020 / Upraveno: 31. 8. 2020 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková