Diskusní panel 100% online výuka na UK: zkušenosti, tipy, názory

Diskusní panel věnovaný online výuce na UK se bude konat online v úterý 7. 4. 2020 od 14 hod. Mluvit se bude zejména o implementaci videoplatformy ZOOM, diskuse bude otevřená i zkušenostem s použitím dalších nástrojů, pohledu pedagogů a studentů na aktuálně probíhající výuku a možná zlepšení.

Celá řada pedagogů z UK bude odpovídat na tyto základní otázky:

• Jak jste s on-line výukou začali/co byla největší výzva, kterou jste museli překonat?
  • Jak vypadá uspořádání vaší výuky/jakou „vychytávku“ byste doporučili svým kolegům?

Program:

• Řízená diskuse s pozvanými učiteli
  • Zkušenosti studentů

Primárně se zaměříme na implementaci videoplatformy ZOOM, ale diskuse bud otevřená zkušenostem s použitím dalších nástrojů, pohledu pedagogů a studentů na aktuálně probíhající výuku a jak by se mohla zlepšit. Panel moderuje MUDr. Rajdl Daniel Ph.D.
Účast na akci nemusíte potvrzovat.

Diskuse se bude konat v úterý 7. 4. 2020 od 14.00 online zde.
Meeting ID je 383-145-479 a k připojení můžete také využít upravenou stránku UK pro přihlašování do ZOOM videokonferencí.

Po diskusi bude zde k dispozici záznam.

Nejaktuálnější informace k podpoře online výuky pravidelně přidáváme na tento web.

Doporučujeme také sledovat sekci Častých dotazů.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontakt:

Mgr. Kristína Mizeráková