Děkanský sportovní den

Děkanský sportovní den 2018/2019 se koná v úterý 2. dubna 2019.

Zúčastnit se mohou studenti i zaměstnanci 2. a 3. lékařské fakulty.

Přijďte si zasportovat a zasoutěžit se svými spolužáky a vyučujícími.

Sportoviště:

Sportovní centrum UK Hostivař
Praha 10, Bruslařská 10, 102 00
Dopravní spojení:
Metro „A“ – stanice Skalka, dále bus č. 125 do zastávky Gercenova

Vybrat si můžete z individuálních a kolektivních sportů z následující nabídky:

Aerobik  / 10.00–11.00 / sál A1 – SC UK Hostivař

Aerobik

Čas: 10.00–11.00

Místo: sál A1 – SC UK Hostivař

Přihlašování: nepřihlašuje se

Pokyny: s sebou – sportovní oblečení a pevnou sportovní obuv, malý zámek k šatnové skřínce

Organizuje: Bc. Tereza Štveráková

Aqua fitness a sauna  / 14.00–15.00 / bazén – SC UK Hostivař

Aqua fitness a sauna

Čas: 14.00–15.00

Místo: bazén SC UK Hostivař

Přihlašování: nepřihlašuje se

Pokyny: s sebou – studenti plavky bez kapes, studentky ideálně jednodílné plavky

Organizuje: PaedDr. Hana Milerová

Atletický víceboj týmů a štafety 4x 100 m / 14.30 / atletický ovál

Víceboj týmů (vrh koulí, skok daleký ) a štafeta 4x 100 m

Čas: 14.30

Prezentace: 14.15 u vodního příkopu na atletickém oválu

Pravidla – za tým startuje jeden účastník ve vrhu koulí (muž 7,26 kg, nebo žena 4 kg), ve skoku dalekém a společně tým ve štafetě na 4x 100 m.

Disciplíny budou přepočítány podle vícebojařských tabulek a z času štafety vyděleným čtyřmi bude vypočten čas na 100 m.

Vyhodnocena bude zvlášť štafeta a víceboj.

Podmínky startu – minimálně jedna žena ve štafetě. Na oválu se nesmí běžet v kopačkách či „spajkách“.

Přihlášky: do 31. 3. 2019 na

Organizuje: Mgr. Petr Horn

Badminton / 11.00–14.00 / Badminton Arena Skalka Praha 10 – TESCO (metro Skalka)

Badminton

Čas: 11.00–14.00

Místo: Badmintonová aréna Skalka (Baskalka – Tesco) www.baskalka.cz

Pokyny: s sebou sálovou obuv, sportovní oblečení / rakety a míče jsou k dispozici

Přihlášky: do 30. 3. 2019

Sraz: 10.30 před vstupem na hřiště

Herní systém: dvouhry / čtyřhry – dle počtu přihlášených

Organizuje: Mgr. Klein

Beachvoleyball – turnaj smíšených dvojic

Beach-turnaj smíšených dvojic

Čas: 13.00–16.00

Organizátor: PhDr. Markéta Kašparová

Místo: Sportovní areál HAMR Braník, Vltavanů 1542,  Praha 4

Kapacita: 8 smíšených dvojic

Přihlášky: do 25. 3. 2019 e-mailem

Prezentace: 12.50 v beachvolejbalové hale

Herní systém: 2 skupiny po 4 párech, dále pak podle pořadí ve skupině utkání o 1. a 3. místo

Účastníci: studenti a zaměstnanci 2. LF a 3 .LF

Basketbal – absolventi x studenti / 14.30–17.30 / centrální hala B, SCUK

Basketbal 3+3

Datum: 2. 4. 2019

Organizátor: PaedDr. Květa Skálová

Místo: Sportovní centrum UK Hostivař – centrální hala – hřiště „C“

Čas: 14.30–17.30

Kapacita: 10 družstev

Přihlášky:  do 30. 3. 2019 e-mailem

Prezentace: 14.15 před centrální halou SCUK Bruslařská 10, Praha 10

Program: turnaj smíšených družstev 3x 3

Herní systém: základní skupiny 2 po 5 družstvech – systém každý s každým, dále vítězové skupin sehrají utkání o 1. místo

Účastníci: studenti a zaměstnanci 2. LF i 3. LF

Poznámka: čtyřčlenná družstva – hrají tři hráči a na hřišti musí být jedna žena po celou hrací dobu, zápasy si rozhodují družstva navzájem podle rozpisu.

Každé družstvo si zajistí tmavá a světlá trička.

Fotbal – turnaj  / 10.30–14.00 / fotbalové hřiště

Fotbalový turnaj

Čas: 10.30-14.00

Místo: fotbalové hřiště SCUK

Pokyny: maximální počet hráčů v týmu 10. Hraje se podle pravidel malého fotbalu 4+1, hráči nesmí použít kopačky s „kolíky“. Týmy musí mít jednotné dresy a píšťalku.

Přihlašování: emailem na , do 30. 3. 2019

 Organizuje: Mgr. Petr Horn

Fotbal – zápas studenti x absolventi / 16.30 / fotbalové hřiště

Fotbalový zápas studenti versus absolventi

Čas: 16.30

Místo: Fotbalové hřiště SCUK

Sraz týmů: 16.00 u vstupu do bazénu

Hraje se 2x 40 min. s „hokejovým střídáním“. Hráči nesmí použít kopačky s kolíky.

Organizuje: Mgr.Petr Horn

Overball / 13.00–14.00 / sál A3

Overball

Čas: 13.00–14.00

Místo: sál A3

Pokyny: sportovní oblečení

Přihlašování:

Organizuje: PaedDr. Věra Svobodová, CSc.

Pilates  / 13.00–14.00 / A3

Pilates

Čas: 13.00–14.00

Místo: A1 SCUK Hostivař

Pokyny: sportovní oděv

Přihlášky: do 31. 3. 2019

Organizuje: Bc. Tereza Štveráková

Sauna / 15.00–17.00 / sauna, bazén

Sauna

Čas: 15.00–17.00

Místo: sauna, bazén SC UK – Hostivař

Přihlášky: nepřihlašuje se

Pokyny: s sebou dva ručníky (jeden do sauny, jeden do odpočívárny), nealkoholický nápoj, vstup přes prostor bazénu.

Pravidla: Do sauny je zakázán vstup v plavkách či jiném oděvu – použijte ručník nebo prostěradlo.

Před vstupem do sauny si sundejte všechny prstýnky, náramky, přívěšky či jiné ozdoby vyrobené z kovů.

Softbal – / 12.00–15.00 / softbalové hřiště

Softbal

Čas: 12.00–15.00

Místo: softbalové hřiště SC UK – Hostivař

Přihlášky: do 31. 3. 2019

 Zahájení: 12.00, sraz 11.30 ve SC UK na softbalovém hřišti, ukončení 15.00

 Družstva: min. 9 hráčů

 Hrací systém: hra na 7 směn

 Poznámka: hraje se na oficiálním softbalovém hřišti SC UK

 Organizuje: Mgr. Přemysl Žák,

Stepaerobic / 11.00–12.00 / sál A1

Stepaerobic

Čas: 11.00–12.00

Místo: sál A1 – SC UK Hostivař

Přihlašování: přihlašování do 31. 3. 2019 na e-mail

Pokyny: s sebou – sportovní oblečení a pevnou sportovní obuv, malý zámek k šatnové skřínce

Organizuje: PaedDr. Hana Milerová

Voleyball – turnaj / 15.00–17.30 / centrální hala B/C

Volejbalový turnaj

Čas: 15.00–17.30

Místo: centrální hala B/C

Přihlášky: do 31. 3. 2019 na 

Pokyny: herní systém dle počtu přihlášených družstev. Dle pravidel šestkového volejbalu. V každém týmu minimálně dvě ženy na hřišti po celou dobu hry.

Nutná sálová obuv.

Organizuje: PaedDr. Ivan Čechovský

Yoga / 15.00–16.00 / sál A1

Yoga

Čas: 15.00–16.00

Místo: sál A1 – SC UK Hostivař

Přihlašování: do 31. 3. 2019 na

Pokyny: sportovní oblečení a obuv, malý zámek k šatnové skřínce

Organizuje: Karla Laudová

Zumba / 12.00–13.00 / sál A1

Zumba

Čas: 12.00–13.00

Místo: sál A1 – SC UK Hostivař

Přihlašování: nepřihlašuje se

Pokyny: s sebou – sportovní oblečení a obuv, malý zámek k šatnové skřínce

Organizuje: Elsa Zemánková

Zdravotní tělesná výchova  / 14.00–15.00 / sál A3

Zdravotní tělesná výchova

Čas: 14.00–15.00

Místo: sál A3

Pokyny: sportovní oblečení a sálová obuv, nebo bez obuvi.

Přihlašování: nepřihlašuje se

Vydáno: 3. 4. 2018 / Poslední aktualizace: 15. 3. 2019 / Odpovědná osoba: Mgr. Petr Klein