Změna dodavatele tiskových služeb

Vážení zaměstnanci a studenti,

od 9. srpna 2022 mění 2. lékařská fakulta svého dodavatele tiskových služeb, bude jím Copy General. Služby budou poskytovány v rozsahu podle nabídky na webu firmy.

Objednávky, prosíme, zasílejte Kamile Horváthové na @email, tel. 771 273 155.

Zakázky budou dodávány ve lhůtách:

• jednoduché tiskoviny: nejdéle 72 hodin (standardem bývá 48 hodin);
  • středně náročné tiskoviny (objemem nebo náročnější vazba): 5 pracovních dnů;
  • náročné tiskoviny (velký náklad, složitější zpracování, ruční kompletace atd.): až 10 pracovních dnů.

Vyúčtování bude probíhat jako doposud. Při objednávání, prosíme, uvádějte interní číslo grantu (kód zakázky) a číslo nákladového střediska, ze kterého bude zakázka hrazena. Jelikož se jedná o externího dodavatele služby, platba hotově již nebude možná, a to si řeší objednatel zakázky přímo s účetním oddělením. Aktuální ceník je umístěn na fakultním webu zde.

Na spolupráci se těší Kamila Horváthová.

Vytvořeno: 9. 8. 2022 / Upraveno: 21. 9. 2022 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.